ПРАВИЛА КОРОЛЯ

ПРАВИЛА КОРОЛЯ

Король корту грається з загальною кількістю 5 команд, 2 будуть у полі, інші будуть чекати своєї черги за межами Корту. Є королівська сторона і сторона претендентів. Яка команда і де розпочинає визначається жеребкуванням. Кожен розіграш розпочнеться подачею команди з боку претендентів. Кожна команда вільна обирати який гравець буде подавати.

 Якщо команда на стороні претендентів виграє розігрування, вони прямують до короля, а інша команда покине корт і доведеться чекати своєї черги, щоб знову відіграти на стороні претендентів. Якщо команда на стороні Короля виграє розігрування, вона залишається на королівській стороні і отримує 1 бал. Команди зможуть набрати очки лише тоді, коли вони перебувають на стороні короля (Kingside). Коли команда на стороні претендентів помилиться під час подачі, вони виходять із поля та повинні приєднатись до черги. Однак команда на Kingside не набере очка (виняток: останні 3 хвилини в раунді, де кожна неподача принесе супернику 0,5 очка)! Між двома розігруваннями проходить максимум 8 секунд. Рефері уважно стежить за цим. Під час розігрування діють діючі правила пляжного волейболу.

 Якщо виникла ситуація, коли дві команди закінчують раунд з однаковою кількістю очок, перша перевірка буде на найдовше перебуванням на Kingside (найдовше перебування — це найбільша кількість балів, зібраних за одне перебування на Kingside). Команда з найдовшим перебуванням продовжить наступний раунд. Якщо найдовші результати перебування також однакові, то команда, яка отримала найдовше перебування першою, перейде до наступного раунду.

 Наступний раунд розпочнеться в порядку результату попереднього раунду. Таким чином, номер 1 починає з королівства, номер 2 — із претендентів, номер 3 – подає другим тощо. Немає тайм-аутів і перерв. Гра проводиться на час.

 Кінець кожного раунду визначається зумером. Це означає закінчення раунду. Бали все ще будуть присуджуватися на поточному розігруванні, якщо воно не закінчилось. Команда з найнижчою оцінкою в кінці кожного раунду буде видалена.

Переможець визначатиметься у фіналі тим, хто вперше отримає 15 балів (або найвищий бал на момент остаточного зумерства).

Перший раунд: 5 команд — 20 хвилин.

Другий раунд: 4 команди — 16 хвилин.

Фінальний раунд: 3 команди — перші 15 балів (максимум 15 хвилин).